AKO TO FUNGUJE

S našou zábavnou selfie fotobúdkou dodáte Vášmu eventu úplne nový rozmer. Vďaka jedinečnému RETRO / VINTAGE dizajnu sa hodí na všetky akcie, kde Vám pomôže urobiť Vašu chvíľku výnimočnou. Zvládne to vďaka veľkému výberu tematických rekvizít, ktoré sa hodia na rôzne akcie a sú súčasťou prenájmu našej zábavnej fotobúdky. Takto sa zabavia všetky generácie mladší a aj tí skôr narodení a zoberú si so sebou unikátne spomienky z Vašej akcie. Je to síce retro fotobúdka, ale vo vnútri skrýva najmodernejšie technológie, s ktorými budú Vaše fotografie prvotriedne a zároveň vytlačené okamžite rýchlosťou blesku a to za menej ako 8 sekúnd. Každý hosť si ich vie odniesť so sebou a čím získa tak nezabudnuteľnú pamiatku na Váš event. Jedným dotykom viete zhotovené fotky poslať na mail, prípadne naskenovaním QR kódu stiahnuť do telefónu a zdielať ich medzi svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Jedinečný RETRO/VINTAGE dizajn na Slovenskom trhu, ktorý bude dokonalým doplnkom Vašej akcie.

Najširší výber rôznych tematických rekvizít, ktoré vieme aj na mieru prispôsobiť Vášmu eventu, takisto aj fotopozadie vytvoríme podľa Vašich predstáv.

Najmodernejšie technológie zabezpečia kvalitnú a rýchlu tlač do 8 sekúnd a tak Vaši hostia budú mať unikátnu spomienku za okamih v ruke.

Originálna reklama priamo na vytlačenej fotografii, kde si môžte umiestniť logo Vašej firmy, v prípade súkromnej party (svadba, ples, ...) vytvoríme jedinečnú grafiku podľa Vášho želania.

SLUŽBY

SVADBY

Aby aj Váš výnimočný deň spravil radosť Vám aj Vašim hosťom a mohli pre Vás pripraviť unikátny darček v podobe KNIHY HOSTÍ alebo aby si mohli odniesť so sebou jedinečnú pamiatku na Váš veľký deň D.

STUŽKOVÉ

Skúška dospelosti Vás čaká, ale dnešný večer sa prvotriedne zabavíte aj vďaka našej zábavnej fotobúdke, ktorú si oblúbite nie len Vy, ale aj Vaše rodiny či profesory.

EVENTY

Aj z Vášho eventu môžu Vaši hostia odniesť so sebou exkluzívnu pamiatku v podobe vytlačenej fotky (firemné akcie, venčeky, plesy, halloween, mikulášska párty, vianočné večierky, otvorenie roka, narodeninové párty, silvester, ...)

GALÉRIA

 • REZERVUJTE SI NÁS


  KONTAKTNÝ FORMULÁR:

  * je potrebné vyplniť všetky políčka.

  KONTAKT

  Gergely TÓTH

   +421 908 353 528


  Patrik BENČÍK

   +421 915 816 203


   info@GPfotobox.sk

   facebook.com/GPfotobox.sk

   instagram.com/gpfotobox


  NAŠI PARTNERI